Dikili Tip Elektrikli Panolar

  Özel tasarlanmış tam kapalı güçlü profil yapısı ve fonksiyonel özellikleri ile Teos Plus+, standartları yeniden şekillendiriyor. En zorlu ve standartları yüksek müşteri beklentilerine cevap veren dizaynı ile üreticilere en üst düzey pazarlarda daha avantajlı rekabet imkanı doğuyor.
  Kapı, arka kapak, yan kapak ve üst-alt kapaklarında dökme conta uygulaması ile IP 65 koruma sınıfına sahip olan Teos Plus+ yan yana modüler birleşimin yanı sıra arka arkaya birleşim imkanı tanıyarak köşe yada u uygulamalarında mükemmel çözümler sunar. Kapıların, yan kapaklar sökülerek yan yüzeylere de uygulanabilmesi sayesinde spesifik uygulamalarda bile sonuca ulaştırır. Çok farklı birleşim kiti alternatifleri ile bozuk yüzeylerde kendiliğinden dengeleme yapar ve kapılarda standart olarak bulunan denge aparatı ile kusursuz kapı işlevi sağlar.
  4 noktadan menteşe ve kilitleme, standart 3mm montaj plakası kalınlığı, geniş kapı içi kullanım alanı Teos Plus+’ın ayırt edici özelliklerinden sadece birkaçı… Sipariş esnasında de-monte yada montajlı olarak sunulan Teos Plus+ montajlanması kolay ve zaman ihtiyacı minimum olacak şekilde tasarlanmıştır. Gövde gönyesi gerektirmeden iki kişi ile 15-20 dakikalık zaman diliminde montajlanabilmektedir. Demonte olarak küçük paketlerde sunulan Teos Plus+ nakliye ve stoklamada yer kazandırarak maliyet avantajı sunar.
  Dağıtım panoları uygulamaları için özel geliştirilmiş sistematik iç profil yapısı ile dikey-yatay bara uygulamaları, bölmelendirme ve farklı marka komponentlerine montaj imkanı. Sadece Teos Plus’a özel bara mesnet ve izalatörleri ile spesifik uygulama gerçekleştirme alternatifi. Hem parça parça hemde komple açılabilen iç kapak sistemi ile profosyonel ve üst sınıf çözümler.
  Teos Plus+ UL sertifikası ile hem Kanada hemde Amerika Birleşik Devletlerine ticaret kapılarını açarken, Zone3 ve Zone-4 uygulamalarında sismik sertifikası ile akıllı bina uygulamalarında sisteminizi garanti altına alır. Isı artışı hesaplama tablosu ve bara izalatörü kısa devre mesafeleri tabloları ile mühendislik hesaplarına imkan sağlayan Teos Plus+’ın profosyonel dünyasına sizleri de bekliyoruz…
  TEKNİK ÖZELLİKLER
  Tasarım : Modüler Yapı
  Yan-yana ve Ön-arka Birleşim Fonksiyonu
  Gövde : 1,50mm Pre-galvaniz Sac
  Kapı : 2,00mm DKP Sac
  Yan, Arka ve Üst Kapaklar : 1,50mm DKP Sac
  Montaj Plakası : 3,00mm Pre-galvaniz Sac
  Baza : 2,00mm Pre-galvaniz Sac
  Boya : Demir-fosfat Kaplama ve RAL 7035 Epoksi Polyester Toz Boya
  IP Koruması :
  Tek Kapı IP 65 – Poliüretan Dökme Conta (IEC 60529)
  Çift Kapı IP 54 – Poliüretan Dökme Conta (IEC 60529)
  Mekanik Dayanım : IK 10 ( IEC 62262 )
  Sertifikalar : UL Listed , TSE , IEC 62208 , CE , Gost , Sismik (IEC 60068) , TİP TESTLERİ (IEC 61439)
  Sevkiyat Tipi : Kurulu yada Demonte