Tarihçe

Endüstriyel Çözümlerimiz, ile yıllardır ülkemize ve dünyaya hizmet etmekteyiz.
Müşterilere, çalışanlara, çevreye ve topluma karşı sorumluluk, 1997 yılında kuruluşundan bu yana şirketin temel felsefesi olmuş ve ayrılmaz bir şekilde kurumsal kimliğimize bağlanmıştık.

2001 1997 Metal kutu üretimi, metal pano üretim faaliyet alanları üzerinde kurulan şirketimiz; İstanbul içerisinde bir çok kurumla anlaşarak resmi olarak açılışını gerçekleştirmiştir.
6 kişilik personel kadrosuyla oluşturulan SLS Mühendislik ilerleyen yıllarda yurt içi / yurt dışı faaliyetlerini sürdürerek ülkenin vizyon sahibi olan bir kaç firma arasında yer almayı başaracaktır.
Amacımız sadece üretmek değil, üretilenin kolay kullanıma sahip olmasını sağlamaktır.
M

1999 Elektrik pano üretim sektörüne özel olarak tasarladığımız ürün çeşitlerini,  sektördeki son kullanıcılarımıza sunarak SLS Mühendislik ürün gruplarını oluşturmaya yönelik ilk adımı gerçekleştirdik. Üç başlık altında üretilen ürünlerimiz; gelecek yıllarda da üretilecek ürünlerin çizgilerini belirlenmesine sebep olmuştur.
* Yerli üretim
* Ekonomik
* Çevre dostu
 

2001 Türkiye’de oluşturduğumuz iç pazar ve referanslar yardımıyla ülke dışında da faaliyetlerimizi gerçekleştirmeye başladık. Almanya, Hollanda, Belçika ülkeleri başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesine metal, çelik, ahşap market ekipmanları ürünlerinin satışlarını gerçekleştirdik
Gelecek taleplerin yol haritasını belirlemek amacıyla fabrikamızda AR-GE pozisyonu oluşturarak kendi ürün çeşitlerimiz ve özel projeler için gerekli test çalışmalarını başlattık.

2008 Her projenin bir şekilde üretileceğine inanmaktayız. Her ürün uzun yada kısa vade de üretilmektedir. Fakat şirketimizin kuruluş aşamasında belirlediği üç temel maddeyi baz alarak proje gerçekleştirmek için deneyim ve tecrübe gerekir. Şirketimiz, yurt içerisinde faaliyet alanını arttırarak tamamıyla yerli üretim, ekonomik ve çevre dostu ürünler üreterek dünya çapında bir çok markayı referans vitrinine eklemeyi başarmıştır. 
Her firma istenileni sunabilir. SLS Mühendislik istenilen ile deneyimi birleştirerek projeler gerçekleştirir.