Servis Takım Arabaları

    Takım arabası grubundaki ürünlerimizin en önemli avantajı, küçük ölçüleri sayesinde ergonomik ve pratik kullanım sağlamasıdır. El aletlerinin çekmecelerde saklanması sayesinde el aleti kaybı asgari seviyede tutulur. Ürünlerimiz genellikle otomotiv  servis sektöründe ve fabrika bakım onarım bölümlerinde tercih edilmektedir. Bu grupta çekmeceli, raflı ve daha birçok özellikte alternatif modellerimiz mevcuttur. Takım, alet arabası olarak kullanılabilir. Kaynaklı, sağlam, çelik sac konstrüksiyona sahiptir. Elektro statik toz boya ile boyanır. Yüksek emniyetli 2 anahtarlı, merkezi kilit sistemine sahip olan % 98 tek açılımla 50 kg taşıma kapasitesine sahiptir.
    Tekerlekli modellerde dolap üzerlerinde malzeme düşmesini engelleyici metal havuz mevcuttur. Tekerlek olarak; 2 sabit , 1 hareketli, 1 ad. Frenli hareketli teker kullanılmaktadır.
    Genellikle havacılık sektörünün tercih ettiği modellerimizdir. Bu takım arabaları teknik özellik hususunda diğer takım arabalarıyla aynı özelliklere sahiptir.